google-site-verification=EPIojWWNUwPDVm3UddzCbAJvF6uqNce9NCp__Uy8-_k
Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo ve Kapıda Ödeme İmkanı!

Hakkımızda

Damat fincanı ve nişan tepsi tasarımında alanında uzmanlaşmış,profesyonel ekibimiz,düğün öncesi organizasyon sorumlulugunu iyi bilip müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir.Ekibimiz, 2014 yılında yerel işletmemiz ile Çukurova bölgesinde Mersin, Adana  ve Hatay illerinde yerel iş ortaklarımız ile başladı ve yıllar içinde bir çok dal da branşlaşarak doğru ürünleri müşterilerimiz ile aracı firmalarımız sayesinde buluşturduk,


Yerel satış ortaklarımız ile başlayan satış ağımız daha sonrasında rekabetçi kaliteli ürün arayışı bizi, yurt dışına itti ve şuan eski yeni ortaklarımız ile birlikte 40 ın üzerinde ana branşlaşma sağladığımız ürünler ile e ticaretin güvenilir yüzünde Tüm Türkiye’ye açıldık.


Kuruluş politikalarımızdan biri olan basitlik ve sadelik anlayışı içinde ürünlerin üzerine işletme karından başka bir şeyi eklememe hedefi ile ulusal ve veya uluslar arası hiçbir aracı web sitesi ne üye olmadık ve bu üyelikten doğan maliyetleri müşterilerimize yansıtmadık. her ürün gamımız kendi müşteri portföyünü oluşturur iken diğer yan ürünler ile de çeşitliliğimizi artırdık.


2018 yılı itibari ile www.damatfincanim.com adresi ile siz değerli müşterilerimize sadece şık ürünleri sunmayı hedeflemiş bulunmaktayız. mevcut sitemizde hedeflediğimiz ürün gamı;


-Damat fincanı

-Nişan tepsisi

-Damat fincan setidir ve bu gamı size doğru ve basit sunum yaparak ulaştırmaktayız. Kapıda ödeme sistemi kullanarak Kredi kartsız alışveriş imkanını hedeflemekteyiz ve bu şekilde, bankaların bizler üzerinde oluşturduğu maliyet baskısından kaçındık.
Köksal Parlakyıldız


www.damatfincanim.com Grup yöneticisi