google-site-verification=EPIojWWNUwPDVm3UddzCbAJvF6uqNce9NCp__Uy8-_k
Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo ve Kapıda Ödeme İmkanı!

Nişan Masası Nasıl Hazırlanır?

Yazar köksal 21/05/2018 0 Yorum(lar)

Nişan masası

 

Evde nişan yapmak isteyenler için nişan masası hazırlamak hem keyifli hemde bir o kadar da zahmetli bir iştir. Peki zahmeti olmayan işin keyfi olur mu desek.

Son zamanlarda Nişan hazırlıkları dışarıdan firma yardımı alarak yapılmakta ama ne kadar profesyonel bir firma seçilirse seçilsin kendi elleriniz ile hazırlanmamış bir Nişan tepsisi ve ya nişan masası sizi yansıtmaz.

Siyah Nisan tepsisi Nişan tepsisi beyazNişan tepsisi kırmızı

Bizce biraz zaman ayırın ve kendi nişan masanızı kendiniz hazırlayın süslemeleri siz gönlünüzce yapın ve rahat olacağınız bir ortam hazırlayın, en basitinden istemeye geldikleri zaman almış olduğunuz Dama fincan setinin tepsisini yine kullanabilirsiniz güzel bir hazırlıkla  farklı süsler ile çok değişik bir hava katacaktır veya sizler için özen ile seçtiğimiz nişan tepsilerine bir göz atın, çok basit bir hazırlıkla kendi kişiliğinizi yansıtacak bir ortam oluşturabilirsiniz.

 

 

 

Nişan masası süslemenin başında güzel bir örtü seçimi gelir, genelde gümüş renk tonları ve uyum sağlayacak seçimler yapılır, ama siz zaten diğer yazılarımızı okumuşsanız bizim görüşümüzü bilirsiniz. ahenk sizden gelir.

Nişan tepsi sini hazır aldıysanız ve Damat kahvesi fincanı hazırlar iken bu tepsiyi kullandıysanız uğurunuzu bozmayın ve huzur bulduğunuz aynı renk ahengine devam edin.

 

Gerekli adımları atmaya hazırsınız sizin geceniz ve bir başkasının ellerine bırakmayın unutmayın emek olmadan mutluluk olmaz,

Yorum yaz