google-site-verification=EPIojWWNUwPDVm3UddzCbAJvF6uqNce9NCp__Uy8-_k
Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo ve Kapıda Ödeme İmkanı!

Damat Kahvesi Süslemesi

Yazar köksal 06/06/2018 0 Yorum(lar)

Damat kahvesi sunumunda,damada tuzlu kahve ikraminda, damat fincanı süslemesi,uzun yıllardır var olan geneleklerimiz arasinda yerini almistir.

Damat fincanı süslemesi ve damat fincan seti hazirlanmasi süsleme becerisi ve el aliskanligi gerektiren bir beceridir.

Hazirlanan damat fincani setinin icerisindeki malzemeler boyutsal olarak birbirine oranlı olmalidir.Kullanilacak malzemenin estetik açıdan göze hoş ve zerafeti olmalidir.Sonuçta     düğün hazirliklari ve yaşanılan onemli anlar bizler için son derece azdir.

Boylesi onemli anlarda en özel malzemeler kullanilmali ve o anlarimizi daha hoş ve unutulmaz kilmak gereklidir.Damat fincanı ve tuzlu kahve ikrami düğün hazirliklari sirasinda en sempatik olan, ailelerin ailelerin en hoş anlari geçirmesine vesile olan bir gelenektir.

Belkide ortamda var olan gerginlik ve heyecani yumusatarak yakınlarimızin yüzünde bir tebessüm olusturan  gelenektir.

Damat fincanı Süslemesinde kullanilan malzemenin öneminden bahsetmistik,günümüzde damat kahvesi ikramında genelde süslenmiş tepsiler kullanılmaktadir.Online satış sitemisde bir çok damat fincanı modeli olmasina rağmen genelde saworosky tas ve çiçek süslemeli tepsilerimiz rağbet görmektedir.

Kullandığımız fincan modelleri ise geleneksel motifler barındıran  fincan takimlarıdır. Damat fincan seti içerisinde bulunan aksesuarlar son olarak kurdelalar ile suslenir.

Çok özel bir ambalajlama sistemi ile hiç bir parça kırılmadan adresinize teslim edilir. Ek olarka Nişan tepsisi  ürünlerimize de bakmanızı ve beğeneceğiz kombinler ile bir taş ile iki kuş vurmanızı öneririz. Güzel günlerde karsilasmak dileği ile.

 

 

Yorum yaz